Skip directly to content

Nábytková výroba

Při zakázkové výrobě nábytku používáme tradiční materiály, lamino, dýhu, masiv, ale i sklo, lamináty, nerezové prvky a kování. Pracujeme jak s tuzemskými dřevinami a dýhami, tak i s exotickými dřevy (teak, wenge, americký ořech, hruška a třešeň). Posuvné mechanismy, kování a úchytky objednáváme u firem Schachermayer,  BLUM, Hettich. Dokonalou povrchovou úpravu, která je konečnou a důležitou součástí výrobku, docilujeme laky a mořidly firem ICLA, MILESSI, ADLER, SAYERLACK. Pracujeme s vlastními návrhy zákazníků i s nákresy od architektů a projektantů.

Vestavné skříně vyrábíme na míru podle individuálních potřeb zákazníka. Používáme kvalitní kování na posuvné dveře. Systém posuvných (případně otočných či skládacích) dveří umožňuje s plynulou lehkostí zpřístupnit celou část úložného prostoru a díky použití široké škály doplňků k vestavěným skříním navíc získá zákazník i dokonalý přehled o uložených věcech. Široká nabídka materiálů umožní zákazníkovi sladit skříň s ostatním vybavením v bytě, domě či komerčním prostoru tak, aby nedošlo k narušení atmosfér prostoru.  Záleží jen na potřebách zákazníka a požadavcích na rozložení skříně a úložných prostor. Nabízíme zdarma poradenství a nákres Vaší skříně, na základě bohatých zkušeností Vám poradíme vhodná řešení.

Zaměříme a vypracujeme výrobní dokumentaci zdarma. Vyrábíme ložnice, obývací stěny, stolky, stoly, ale i postele na míru, dětské pokoje, koupelny.